درباره شرکت پلاسموژن

شرکت پلاسموژن سلامت با هدف ارتقاء کیفیت و تنوع در زمینه صنعت بسته بندی در سال 1378 تأسیس گردید.تولیدات این شرکت شامل طیف گسترده ای ازبسته بندی های پلاستیکی و پت برای شرکت های تولید کننده دارو ، غذا ، نوشیدنی و لوازم آرایشی و بهداشتی می باشد.در زمینه تحقیق و توسعه ، تولید و بازاریابی به منظور تأمین نیازهای شرکت هایی که به بسته بندی تولیداتشان نیازمندند ، پیشرو بوده و در نوآوری و ارایه راه کارهای جدید همواره پیشگام هستیم. ما با بهره گیری از پرسنل مجرب ، ماشین آلات تمام اتوماتیک و بروزترین فن آوری ها به بهترین و مؤثرترین شکل به نیازهای مشتریانمان پاسخ می دهیم.ما بیشتر توجه خود را به بازارهای ایران معطوف می کنیم اگرچه می کوشیم هیچ گاه فرصت های جهانی را هم از دست ندهیم. هدف ما این است که به مشتریان ،کارکنان و جوامعی که در آن ها به فعالیت مشغول هستیم در دوره های بلند مدت ، عالی ترین منافع اقتصادی را ارایه نماییم.برای مشتریان، ما همانند یک شریک کار می کنیم و می کوشیم تمام خدمات تعهدشده و مورد توافق را به عالی ترین شکل ممکن عرضه نماییم. در مورد کارکنان ، مامحیط کاری خلق خواهیم کرد که موجب انگیزه آنان شود و شرایطی را بوجود می آوریم که آن ها بتوانند رشد نمایند و با استفاده از تمام استعداد و توان خود بهترین کارهارا انجام دهند. 
تاریخچه شرکت: 
شرکت پلاسموژن در سال 1378 تاسیس و فعالیت خود را در زمینه تولید ظروف دارویی آغاز نموده.از بدو تاسیس نو آوری و کیفیت را سرلوحه کار خود قرار داد و در سال1386 با هدف توسعه و گسترش در صنعت بسته بندی دارو اقدام به ساخت فضایی به وسعت 3000 متر مربع در شهرک صنعتی عباس آباد نمود.این واحد مجهز به آزمایشگاه کنترل کیفی و میکروبی و واحد طراحی و مونتاژ می باشد همچنین این شرکت موفق به اخذ پروانه ساخت از وزارت بهداشت و پروانه ISO9001و ISO13485در زمینه مدیریت کیفیت محصولات پزشکی گردیده است ونیزدرراستای ارتقائ کیفیت محصولات خود اقدام به خرید ماشین آلات تمام اتوماتیک ونیز قالب های هاترانردار نموده است. 
خط مشی شرکت: 
ارائه بهترین وموثر ترین راه حل ها و پیشنهاد ها به تک تک مشتریان به منظور انتخاب بهترین گزینه در بسته بندی های مرتبط با محصول مشتری ارائه انواع محصولات باکیفیت برتر وکوتاه ترین زمان در جهت جلب رضایت مشتری درک نیاز مصرف کنندگان مانند:کیفیت،سلامت،تامین وارسال به موقع محصول نوآوری وطراحی محصولات جدیدباکاربری آسان ودقیق دررعایت دوز داررروجهت مصرف کننده وافزایش راندمان بسته بندی برای شرکت های داروساز طراحی وساخت محصولات متناسب با نیاز بازار تنوع بخشی محصولات جهت حضور همبستگی وموفق در بازارهای پررقابت داخلی وخارجی 
واحد مونتاژ: 
این واحد بابهرگیری از ماشین آلات اتوماتیک که اکثر آنها توسط کادر مهندسی این شرکت طراحی گردیده،توانایی مونتاژروزانه 300000قطعه محصول را دارا می باشد. 
واحد کنترل کیفی: این واحد مسئولیت کنترل کیفی ومیکروبی محصول از ابتدای تولید تا هنگام مونتاژوبسته بندی را بعهده دارداین بخش از آزمایشگاههایمجهز به به دستگاه کنترلی بهره می گیرد . 
واحد چاپ: 
این واحد مجهز به واحد چاپ افست و تامپو جهت ظروف پلاستیک و پت با تیراژ روزانه 150000 عدد میباشددر حال حاضر این واحد در زمینه چاپ تیوپ قرص جوشان، ظرف بتادین و سایر ظروف فعالیت دارد. 
واحد تحقیق توسعه: 
کارشناسان ومحققین این بخش با توجه به تجارب وامکانات موجود علاوه بر طراحی محصول به ارائه تکنولوژی تولید وخدمات فنی ومهندسی برای محصولات جدید نیز می پردازد.از دیگر فعالیت های حائز اهمیت این واحد عملیات ارزیابی محصول و تست وتحقیقات بازار به صورت مستقل برای هر محصول وبرای تک تک مشتریان می باشد.